| 使用法 | 基礎によって退屈させる山の構造 |
|---|---|
| 製品名 | ケリーバーの連動 |
| 最高の鋭い深さ | 32m-150m |
| 最高のDiammeter | 3000mm |
| ロックのタイプ | 連結 |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| 製品名 | 摩擦式ケリーバー |
| マックス 掘削深さ | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| 使用 | 基礎によって退屈させる山の構造 |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| マックス 掘削深さ | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| 鍵の種類 | 摩擦性 |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| 製品名 | 回転式掘削装置のケリー棒 |
|---|---|
| 管材料 | Q345B/16Mn /27SiMn |
| 最高の鋭い深さ | 20-100M |
| 最高の訓練Diammeter | 400-3000mm |
| 色 | カスタマイズされる |
| 使用 | 高速道路建設 堆積穴 |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| パッケージの詳細 | カスタマイズされる |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| 最大直径 | 2500mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| 要素 | 3/4/5 |
| Color | Customized |