| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| 色 | カスタマイズ |
| 販売後サービス | ビデオ技術サポート オンラインサポート 海外で機械のサービスに利用可能なエンジニア フィールドメンテナンス・修理サービス フィールド設置 |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| 名前 | 使用される装備を積む |
|---|---|
| 鋭い深さ | 58000 (MM) |
| 重量 | 78T |
| 機械タイプ | SR80C |
| 利点 | 良質および工場価格 |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| エンジン | ウェイチャイ |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| タイプ | 炉心バレル |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM | 入手可能 |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| 材料 | 鋳鉄 |
|---|---|
| application | machinery |
| 定数圧力 | 31.5Mpa |
| Oem | available |
| アプリケーション層 | 土、土、岩、粘土、泥など |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| 色 | ブラック |
| OEM | 入手可能 |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| 製品名 | ストレートオーガー |
| マックス 掘削深さ | 70m |
| 過剰摂取 | 1600mm |
| Teeth Number | 6 |