| 適用する | 基礎掘削装置 |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| 最大掘削直径計 | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| タイプ | ドリル |
|---|---|
| 名前 | オーガーのバケツ |
| 色 | カスタマイズ可能な色 |
| 部分の数 | 1 |
| 材料 | 良質の炭素鋼 |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| エンジン | 猫 |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| 掘削直径計 | 400mmから2500mm |
| Brand | CRRC |
| 適用する | 基礎の穴を掘る |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| ブランド | 土壌メック |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| マックス 掘削深さ | 60m |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| ブランド | 土壌メック |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| 材料 | 16Mn/35CrMo ケリー棒Q235 トレーミーパイプ |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| 名前 | 鋭い用具 |
|---|---|
| 材料 | Q355C |
| 適用 | Buaer Soilmec IMT Mait Casagraneの抗打ち工事の装備のケリー棒 |
| ケリー箱 | 120x120mm、150x150mm、200x200mm、250x250mm |
| パッケージの詳細 | 木の場合 |
| 名前 | 掘削道具 |
|---|---|
| Material | Q355C |
| 適用する | ブアール・ソイルメック IMT マイト・カサグレーン 積み立て場 ケリー・バー |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| パッケージの詳細 | 木の場合 |
| 名前 | 使用される装備を積む |
|---|---|
| 鋭い深さ | 30-60 |
| 重量 | 50T |
| 機械タイプ | XR220 |
| 利点 | 良質および工場価格 |