| 使用 | 基礎によって退屈させる山の構造 |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| 最大直径 | 2000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| タイプ | ローター式掘削装置 |
| 電源タイプ | ディーゼル |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| タイプ | ローター式掘削装置 |
| 電源タイプ | ディーゼル |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| 製品名 | インターロック / フラクショナル・ケリー・ストッド |
|---|---|
| 保証 | 1年、6か月 |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| タイプ | 土の掘削バケツ |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| 色 | オレンジ |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| タイプ | ドリル |
|---|---|
| Package | SET |
| パーツ数 | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| 色 | オレンジ |
| 名前 | ケリー箱 |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| パッケージの詳細 | 木の場合 |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| パッケージの詳細 | 木の場合 |
| タイプ | ドリル |
|---|---|
| パッケージ | 箱 |
| 部分の数 | 1 |
| 材料 | 良質の炭素鋼 |
| 色 | 他の色 |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| パッケージの詳細 | カスタマイズされる |