| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| 鍵の種類 | 複数のインターロック |
| 製品名 | マルチロック回転掘削リグ ケリーバー |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| マックス 掘削深さ | 20〜100m |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| マックストルク | 260kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| マックストルク | 200kNm |
| Element | 4 |
| 第 一 部分 の 長さ | 16.5m |
| 使用法 | 回転式積む装備の訓練 |
|---|---|
| 製品名 | OD394mmの石の連結およびケリー摩擦棒 |
| 最高の鋭い深さ | 40m |
| 最高のDiammeter | 1500mm |
| 管のタイプ | 継ぎ目が無い円形の鋼鉄管 |
| 使用法 | 高速道路工事の抗打ち工事の穴 |
|---|---|
| 製品名 | OD406mmの石の連結およびケリー摩擦棒 |
| 最高の鋭い深さ | 70m |
| 最高のDiammeter | 3000mm |
| ロックのタイプ | 完全なInmterlocking |
| 使用法 | 装備のドリル孔の構造を積むこと |
|---|---|
| 製品名 | ケリー棒 |
| 最高の鋭い深さ | 40m |
| 最高のDiammeter | 2000mm |
| ロックのタイプ | 摩擦Interlocking& |
| 使用法 | 基礎山の穴 |
|---|---|
| 製品名 | ケリー連結の棒 |
| 最高の鋭い深さ | 120m |
| 最高のDiammeter | 3000mm |
| ロックのタイプ | 摩擦Interlocking& |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| 適用する | 基礎の穴を掘る |
| Length | Up to 80M |
| 保証 | 1年,利用できない |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |