| サイズ | カスタマイズされたサイズ |
|---|---|
| 製品名 | 建設機械部品は壁のドリルの包装によって退屈させる杭打ち基礎の穴の山を選抜する |
| キーワード | 単一の壁の単一の列の包装シリーズによって退屈させる山 |
| のため | 退屈させた山 |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| サイズ | カスタマイズされたサイズ |
|---|---|
| 製品名 | 建設機械部品は壁のドリルの包装によって退屈させる杭打ち基礎の穴の山を選抜する |
| 材料 | Q355B |
| サービス | 製造業者 |
| 適用 | pilling基礎 |
| Material | steel |
|---|---|
| Brand | Bonfiglioli |
| 条件 | 良かった |
| Name | piling rig spare parts Planetary sun gear box reducer |
| 適用する | メインウィンチロータリー掘削リグ |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| 製品名 | 建設機械部品は壁のドリルの包装によって退屈させる杭打ち基礎の穴の山を選抜する |
| Material | Q345B |
| 過剰摂取 | 800〜2880mm |
| Length | 1-6m |
| Material | Q355B |
|---|---|
| 色 | カスタマイズ |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| 名前 | ロータリー掘削リグのケリーガイド 部品 部品 建設機械 部品 積み立てリグ |
| Usage | Construction Structure |
| 適用する | 基礎の穴を掘る |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| material | Large alloy |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 44hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| 他のタイプ | B47K20H,B47K19H,B47K17H,3050,3060,3065 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| パッケージの詳細 | お客様必須 |