| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| パッケージの詳細 | パッケージの選択:標準 包装及び出荷:プラスチック フィルムが付いているパレット |
| 使用 | 連動ケリーバー |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| 硬さ | 42時間 |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| 製品名 | 組み合わせたタイプ ケリーバー OD440/3/13m |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| 適用する | 大型パイル 基礎のパイル |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| セクション数 | 3/4/5 |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| 提示資料 | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| 名前 | モーター |
|---|---|
| Material | cast iron |
| 適用する | ブアール・ソイルメック IMT マイト・カサグレーン 積み立て場 ケリー・バー |
| Hardness | hard |
| 作業圧 | 0〜1000mpa |
| Condition | New |
|---|---|
| 適用する | ロータリー 掘削 装置 で 作業 する |
| ブランド名 | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| プレッシャー | 相互接続 摩擦 組み合わせ |
| 名前 | レックスロスモーター |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| 硬さ | 懸命に |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| 名前 | レックスロスモーター |
|---|---|
| 材料 | 鋳鉄 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |