| 製品名 | 連結およびケリー摩擦棒 |
|---|---|
| 要素 | 4 |
| 最初のセクション長さ | 13m |
| 保証 | 1年、6か月 |
| 適用 | 柱穴の掘る機械、pilling大きい口径の杭打ち基礎 |
| 使用 | 基礎の穴 |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| マックス 掘削深さ | 47m |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| 鍵の種類 | 摩擦性 |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| 鍵の種類 | 摩擦性 |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| 名前 | ロータリー掘削リグのケリーガイド 部品 部品 建設機械 部品 積み立てリグ |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| 材料 | 16Mn/35CrMo ケリー棒Q235 トレーミーパイプ |
|---|---|
| 色 | カスタマイズ |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| 保証 | 1年 |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| 材料 | 穴あけ工具のための16Mn;ケリー棒のための16Mn/35CrMo;tremieの管のためのQ235 |
|---|---|
| 色 | カスタマイズされる |
| 売り上げ後のサービスは提供した | ビデオ テクニカル サポート、オンライン サポート、利用できるエンジニア機械類を海外、フィールド整備および修理サービスの分野の取付け整備するため |
| 名前 | 装備を積む回転式掘削装置の予備品の構造機械部品のためのケリー ガイド |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| 保証 | 1年 |
|---|---|
| 材料 | 穴あけ工具のための16Mn;ケリー棒のための16Mn/35CrMo;tremieの管のためのQ235 |
| 色 | カスタマイズされる |
| 売り上げ後のサービスは提供した | ビデオ テクニカル サポート、オンライン サポート、利用できるエンジニア機械類を海外、フィールド整備および修理サービスの分野の取付け整備するため |
| 名前 | 装備を積む回転式掘削装置の予備品の構造機械部品のためのケリー ガイド |
| Name | Bearing |
|---|---|
| 材料 | 合金鋼 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| タイプ | またはCustomerized |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |