| ベース | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| モデル | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| パッケージの詳細 | カスタマイズされる |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| 名前 | ケリー箱 |
| 直径 | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| 産地 | シャン東,中国 |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| 名前 | ケリーガイド |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| 適用 | 基礎ドリル孔装置 |
|---|---|
| エンジン | CAT |
| 最高の鋭い深さ | 61M |
| 最高の訓練Diammeter | 1500mm |
| ブランド | ソイルメック |
| 適用する | 基礎掘削装置 |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| ブランド | 土壌メック |
| 材料 | steel/35 CrMo |
|---|---|
| タイプ | 25T 30T 40T |
| 内部軸受け | SKFのたばこ |
| 利点 | 良質および工場価格 |
| 保証 | 3か月 |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| 名前 | 滑車 |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| 名前 | 滑車 |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |