| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| 材料 | 特別な熱処理を用いる造られた合金steel/35 CrMo |
| タイプ | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Name | Bauer Swivel joint |
|---|---|
| 材料 | 特別な熱処理を用いる造られた合金steel/35 CrMo |
| タイプ | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| 名前 | バウアーの回転関節 |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| タイプ | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| 第 一 部分 の 長さ | 14m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| パッケージの詳細 | 鋼鉄パレットおよびアルミニウム フィルムと包まれる |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| 保証 | 6ヶ月 |
| Application | foundation pilling |
| 他の名前 | バウアーは,ケリーバーを繋げている. |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| パッケージの詳細 | 鋼鉄パレットおよびアルミニウム フィルムと包まれる |
| 原産地 | 中国山東省 |
|---|---|
| 適切なブランド | BAUER、SOILMEC、LIEBHERR、MAIT、TESCAR、IMT、ABI、SANY、 |
| 名前 | SR220 OD445 ケリーバー 建機部品 インターロックコラム |
| パッケージの詳細 | 顧客 |
| 受渡し時間 | 7日 |