| 使用法 | 基礎穴あけ工具 |
|---|---|
| 保証 | 1年 |
| 製品名 | 基礎掘削ツールケリーバー 4X13m 掘削装置 Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80 |
| タイプ | インターロック / 摩擦 |
| 掘削深度 | 20-120m |
| 名前 | 土のバケツ |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| パッケージの詳細 | カスタマイズされる |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| タイプ | 相互鎖/摩擦/組み合わせたケリーバー |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| 使用 | 鉱石採掘,深層掘削,道路,橋,掘削ツール |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| タイプ | ドリル |
|---|---|
| パッケージ | 場合 |
| ピースの数 | 1 |
| 材料 | 鋼鉄の、良質の炭素鋼 |
| サイズ | カスタマイズ |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| エレメント | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| 適用する | 穴を掘る機械,大口径の積み木の基礎を掘る |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| エレメント | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| 保証 | 1年、6か月 |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| 保証 | 6ヶ月 |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |